Důležitá kritéria pro výběr funkční mobilní klimatizace

Před volbou a nákupem nové funkční klimatizace se řídíme důležitými pravidly. Nejprve je třeba si ujasnit, jaké prostory má klimatizace ochlazovat. Nabízené mobilní klimatizace se vyznačují důležitým prvkem, jako jsou mobilita, snadná údržba i přijatelná cena. Široká nabídka obchodu Vzdusin.cz nabízí jak mobilní klimatizace do kanceláří, tak i bytů a velkých výrobních prostor. Ochladit tak lze i garáže a vydýchané průmyslové haly.

Technologické parametry pro mobilní klimatizace

Výhody mobilní klimatizace jsou nesporné. Jednak jsou mobilní, a dají se tedy snadno přemísťovat do místností, kde jsou zrovna potřeba. V případě nevyužívání se mobilní klimatizace uklidí a své čestné místo si najde, až zase nastane její čas. Při pořizování si nové klimatizace sledujeme jak chladící, tak vzduchový výkon. Hlavně u jednodílných klimatizací, které se využívají v menších prostorech – bytech nebo kancelářích – je důležitým faktorem, jak rychle je chladný vzduch rozmísťován v interiéru. Všechny klimatizace totiž vytvářejí podtlak, jenž přisává vzduch dveřmi či okny. Vzduchový výkon nám určuje, jak zřetelná bude účinnost klimatizace. Podstatnou záležitostí při výběru jsou výfukové lamely polohovatelné směrem nahoru. Klimatizace by měla mít automatický výparník kondenzátoru, abyste se nemuseli starat o jeho vylévání, jež se může opakovat i několikrát denně.

Výhody populární mobilní klimatizace Olimpia Splendid

U spokojených zákazníků si na oblibě získala především kvalitní mobilní klimatizace Olimpia Splendid. Patří mezi nejúspornější jednodílné mobilní klimatizace na trhu díky svému maximálnímu příkonu pouhých 865 W a zařazení do energetické třídy A+. Klimatizace Olimpia Splendid se vyznačují velice nízkou hlučností v rámci technologie Silent System. Vysoký chladicí výkon zaručuje kapacitu chlazení až 11 000 BTU/h spojeného s efektivním rozptýlením vzduchu za pomoci Blue Air soustavy.

Doporučované čističky vzduchu zajistí kvalitnější život i spánek

Používanými přístroji denní potřeby jsou i důležité čističky vzduchu, které se hodí nejen do znečištěného prostředí, ale i bytů ve velkých městech a dětských pokojů. Čističky vzduchu pracují na bázi recirkulace vzduchu díky soustavě filtrů, přes něž je ovzduší nasáváno a po vyčištění opět vypouštěno do místnosti. Recirkulace probíhá jen v uzavřených místnostech, proto se čističky používají nárazově – například před spaním. Výrobky z e-shopu Vzdusin.cz vám budou zpříjemňovat život a postarají se o váš kvalitní a zdravý spánek.

Podobné články