Klimatizace v kanceláři usnadní pracovní den

Možná se vám léto zdá být ještě daleko, právě teď je ale nejlepší doba na to, abyste začali přemýšlet o koupi vhodné klimatizace. Nebudete ji tak muset shánět ve chvíli, kdy vám již poteče pot po zádech. Zvláště ve vyhřátých kancelářích vám přijde ochlazení více než vhod.

Optimální řešení do každého prostoru

Znáte to, slunce pálí do kanceláře v desátém patře obrovskými okny bez záclon, stěny jsou vyhřáté a není kam se schovat. Doma byste skočili do sprchy, ale v práci je něco podobného nemyslitelné a k dispozici často není ani vychlazený nápoj. Když se na horko připravíte včas, pařák vás za pracovním stolem nezaskočí. Vhodně zvolená klimatizační jednotka vám zajistí neustálý přísun čerstvého, chladivého vzduchu. Klimatizace místnost zchladí prakticky okamžitě a celý den udrží požadovanou teplotu. Kam nemůžete umístit nástěnnou variantu, tam nasaďte mobilní klimatizaci.

Mobilní klimatizace může cestovat z místnosti do místnosti

Nejjednodušším způsobem jak se v práci ochladit je pořídit si mobilní klimatizaci. Tato jednotka vyvádí horký vzduch z okna ven pomocí hadice, takže jediné, co potřebujete pro její zprovoznění, je připojení k elektřině a přístup k oknu či balkonu. Pro běžnou kancelář plně postačí, a protože se pohybuje na kolečkách, můžete ji bez problémů zapůjčit kolegovi. Navíc se jedná o levnou alternativu, kterou si může dovolit opravdu každý. Dálkové ovládání je maximálně pohodlné.

Klimatizace pro náročnější

Potřebujete-li ochladit a vyvětrat velké prostory, například výrobní haly, open office nebo prodejny, je pro vás vhodnější dvoudílná klimatizace s vysokým výkonem. Nejlepší variantou jsou ovšem centrální klimatizační systémy od spolehlivého výrobce. Nástěnné či stropní kazetové jednotky jsou perfektní volbou klimatizace do kanceláře i u velkých firem. Sestávají z vnější jednotky a několika (až deseti) jednotek vnitřních s centrálním ovládáním. Expertem na tyto projekty je u nás společnost Remko, která dále nabízí i široký výběr mobilních klimatizací a také jednotky k zapůjčení pro ty, kteří by si je rádi vyzkoušeli, dřív než do klimatizace investují peníze.

Podobné články