Jak na zahradní párty v říjnu

Párty k oslavě výročí, narozenin, svatby či jen posezení s přáteli a rodinou na zahradě patří k oblíbeným. Takovou oslavu lze uspořádat prakticky kdekoliv, ovšem jedinou vadou těchto slavností je počasí.

Skvělá hudba, catering a výtečná nálada nejsou k ničemu, když bude pršet nebo se budeme třást zimou. Přestože se počasí ochlazuje je i měsíc říjen ještě stále vhodným měsícem pro zahradní oslavu. Ovšem je zapotřebí být připraven a mít správné vybavení.

Párty stan pro zahradní oslavu

K takovému účelu existuje naštěstí praktický vynález a tím je párty stan. Jedná se o jednoduché přístřešky hliníkové či ocelové konstrukce, které se jednoduše skládají a vybaveny jsou plachtou jako zastřešením, a také boční ochranou. Tak poskytují náležité útočiště před deštěm i větrem. Párty stany nemusíte kupovat, mohou se i pronajmout. Máte-li vymyšlen párty stan, seznam hostů, promyšlené občerstvení zbývá ještě zábava.

Zábavní pyrotechnika

Vymyslet něco kloudného v měsíci říjnu nebývá zrovna snadné. Léto a jeho přívětivé počasí nahrává do karet a vymyslet se dá mnoho her. Ovšem říjen už příliš venkovním hrám nepřeje. Naštěstí existují možnosti, jak zabavit všechny hosty a dopřát jim úžasnou podívanou. Zábavní pyrotechnika zaměstná všechny zúčastněné a oči budou mít přilepené jen na noční oblohu. Malé, střední či velké ohňostroje oživí jakoukoliv oslavu a večírek. Adrenalin rozproudí všem krev natolik, že nezbude čas na to, aby byla někomu zima.

Dýmovnice a petardy

Ani další zábavní pyrotechnika nemusí však zůstat pozadu. Neméně oblíbené jsou dýmovnice či petardy. Existuje nespočet druhů zábavné pyrotechniky, ale všechny mají jedno společné. Výsledný efekt přináší sebou vždy ohromující a nezapomenutelný zážitek. A chcete-li být skutečně originální, nechte si vyrobit ohňostroj na míru. Díky tomu ovlivníte nejen délku jeho trvání a konkrétní efekty, ale můžete nechat na nebe vepsat i vámi zvolené iniciály případně datum doprovázené hudební scénou.

Podobné články