Zahradní stavby zpříjemní nejen léto

Nedělní oběd na čerstvém vzduchu si užijete ideálně ve stínu zahradní pergoly. Při tom můžete poslouchat bublání umělého rybníčku a večeři připravíte třeba ve zděném krbu. Všechny zážitky si dopřejete, až jednotlivé stavby někdo postaví. Proto přinášíme tipy, jak tyto dodavatele nejlépe najít. Navíc tak jednoduše zjistíte tržní ceny.

Pořádný stín se v parném létě na zahradách hledá těžko. Skrz koruny stromů proniká slunce, sem tam vás trefí šiška nebo nedozrálé jablko. V talíři ale nikdo nechce najít nic jiného než součást oběda. Venkovní sezení by mělo být povýšeno na společenské maximum. K tomu se parádně hodí zahradní pergoly. Mohou být různých rozměrů a materiálů. Nejčastěji se setkáte se dřevěnými pergolami, které mají vydlážděné podlahy. Celou pergolu pořídíte jako skládačku, nebo přenecháte celou stavbu odborníkům. Výhodou je najít si stavební firmu z okolí.

Zahradní stavby nejsou jen pergoly

Vodu na zalévání zahrady skvěle zadržují malé rybníčky. Také jsou příjemné na pohled i na poslech. Přitom stačí jen vyhloubit základ a zasázet pár rostlin. Náčiní schováte do přístěnku nebo malého zahradního domku. Další zahradní stavby mohou představovat kaskády, záhonky, nebo skalky. Pokud se na jejich stavbu necítíte sami, určitě se hodí odborník na zahrady. Ať už architekt, stavební firma, nebo přímo zahradník. Všechny můžete nalézt jednoduše prostřednictvím webu Poptávej.cz.

Jak to funguje?

Základem je zadání poptávky. Spočívá to v tom, že popíšete, koho hledáte a na jakou práci. Doplníte lokalitu a odešlete krátký vyplněný formulář. Zadanou poptávku s vámi ještě telefonicky zkontroluje pracovník call centra. Po vašem odsouhlasení putuje poptávka mezi dodavatele. Přímo do vašeho emailu už se ozývají jen skuteční zájemci. Reagují připraveným ceníkem na míru. Díky tomu získáte přehled o tržních cenách. Z nabídek si vyberete tu nejsympatičtější a s dodavatelem se domlouváte na detailech napřímo. Pro poptávajícího je služba zcela zdarma a můžete ji využít na řadu dalších prací.

Podobné články