Domovní ČOV lze vyřešit i jednoduše

Uvažujete o zřízení domovní ČOV, protože nelze vaši domácnost napojit na veřejnou kanalizaci, nebo lze, ale je to finančně náročné řešení? Domovní ČOV je dobrou volbou také po ekologické stránce, protože přečištěnou vodu lze znovu použít, například k zalévání zahrádky. Ovšem zařídit veškeré podklady a vyřídit formality na příslušných úřadech už není tak jednoduché. Od toho je tu ale společnost ZAKRA.

Firma ZAKRA je specialistou na domovní ČOV. Vyřídí veškeré náležitosti od A do Z, tedy od projektu po úřady. Působí po celé České republice, můžete se tedy na ni obrátit odkudkoliv. Vše je také možné vyřídit online z domova. ZAKRA má za sebou již několik set realizovaných projektů, zkušenosti s nejrůznějšími řešeními ČOV, poradí si i s nestandardními situacemi.

Navštivte webové stránky společnosti ZAKRA a sjednejte si úvodní konzultaci zdarma. Podívejte se také na již realizované projekty a reference. ZAKRA je zárukou kvality, rychlosti a spolehlivosti. Potěší vás také dostupné cenové podmínky.

Podobné články