Nátěry fasád Praha: Proč se vyplatí renovace zdí u vašeho domu?

Fasáda domu je často první věcí, která upoutá pozornost. Jakmile je váš dům ve špatném stavu, nedělá to příliš dobrý dojem. Přitom stačí nechat předělat fasádu. Rázem se sídlo výrazně promění.

Airless nátěry

V případě, že se rozhodnete k renovaci domu a jeho zevnějšku, je vhodné kontaktovat třeba společnost Natrem.to – nátěry fasád Praha. Tato firma provádí natírání vnějších stěn objektů již dlouhá léta, a to především s pomocí moderní technologie. Představuje ji takzvaná airless technika.

Velká výhoda airless natírání fasády spočívá v rychlosti, s níž je prováděná. Zatímco běžný ruční nátěr zdí rodinného domu může zabrat celé dny, ba dokonce možná i týdny, u airless řešení je práce skončená až desetkrát rychleji. Co je toho příčinou? Používá se totiž speciální přístroj, který pod vysokým tlakem stříká barvu na stěny domu. Není tudíž zapotřebí ručního nátěru. Technologie je navíc výhodná v tom, že nevzniká prakticky žádný nepořádek, takže ušetříte za přípravu před započetím prací, ale také za následný úklid po finálním dokončení nátěru.

Výhody nového nátěru

U společnosti Natrem.to – Praha nátěry fasád máte dlouhou záruční lhůtu. Nový nátěr fasády vám vydrží dlouhá léta bez jakéhokoliv poškození. Dům, který je nově natřený, automaticky získá na hodnotě, což pro vás jako majitele může být jedině pozitivní informací. Zvláště v případě, že byste objekt chtěli prodat, případně pronajmout. Pohled zvenčí často výrazně ovlivňuje cenu rodinného domu. Kvalitní fasáda ukazuje, že se o dům staráte.

Nová fasáda rovněž prodlužuje životnost objektu. Jestliže je vhodně zvolený typ barvy, nedostává se do zdí vlhkost. Zdivo pak nepopraská, což by v dlouhodobém horizontu mohlo dokonce ohrozit stabilitu celé stavby. Fasáda tedy rozhodně není jen estetickým prvkem, proto má kvalitní nátěr jednoznačné opodstatnění.

Podobné články