Pro dům a zahradu se vždy hodí kovové výrobky na míru

Zakázková kovovýroba je důležitá i v době existence hobbymarketů. Ty sice nabízí velké množství hotových výrobků, ale mnohdy nám nevyhovují rozměry. Pokud například potřebujeme osadit novou bránu do starších vyzděných sloupků, obvykle nám nabízené velikosti nebudou pasovat. Než se pouštět do složitých terénních nebo stavebních úprav, je lepší nechat si v zakázkové kovovýrobě udělat bránu na míru. Nemluvě o mnohem vyšší kvalitě provedení, kterou takto získáte.

Kvalitní zakázková kovovýroba, jakou nabízí firma Ploty Pokorný, se při úpravách okolí domu, ale i interiéru, hodí velice často. Nejčastěji zákazníci poptávají vrata, ploty, mříže nebo zábradlí na míru. V kovovýrobě pro vás však vyrobí i další kovové výrobky. Může se jednat o různé nosníky, které jsou nutné při stavbě a rekonstrukci, schodnice, celokovové schody, malé i velké přístřešky, ale i kovová podnoží či stoly.

Moderní i tradiční design

Zakázkovou kovovýrobu nevyužívají jenom lidé, kteří potřebují řešit specifické rozměry výrobků. Mnohdy máte zcela jasnou představu o designu, který by měl mít váš plot nebo třeba kovová dvířka na výklenek, ale potřebujete někoho, kdo vám to vyrobí na míru. Tehdy vám umí pomoci právě firma nabízející zámečnické práce, jakou je Ploty Pokorný.

Máte pocit, že potřebujete spíše kováře? Vyvedu vás z omylu. Kované brány, branky a ploty se dnes vyrábí většinou z předpřipravených polotovarů: různých ozdobných špiček, oblouků a ozdob. A ty vám na míru dokážou svařit v kvalitní kovovýrobě.

Kompletní práce až po finální výrobek

Jakýkoliv výrobek si ve firmě Ploty Pokorný máte možnost nechat vyrobit zcela od základu, a to až po finální výrobek opatřený potřebnými nátěry. Lze se domluvit i na montáži výrobku a drobných zednických pracích, které s tím souvisí. U kovových vjezdových bran je možné dodat brány včetně automatického pohonu. Pokud jde o výrobky z kombinovaných materiálů, například ploty s dřevěnými či plastovými výplněmi, firma vám je rovněž dodá kompletně.

Firma navíc pro vás zajistí i různé zámečnické opravy pantů, zámků, dorazů, bran, zábradlí a jiných kovových součástí. Provádí svářečské práce elektrodou, CO2 i autogenem se zrcátkem. V zámečnické dílně nabízí rovněž klasické zámečnické práce, jako jsou opracování kovových materiálů, řezání, stříhání či broušení.

Přehled veškerých prací najdete na webových stránkách www.ploty-pokorny.cz. Firmě lze poslat online rovněž konkrétní poptávku nebo si vyžádat kalkulaci pro váš konkrétní projekt. Ploty Pokorný nabízí služby soukromým osobám i firmám. Výrobky a práce se týkají jak kusové výroby, tak menší sériové výroby.

Podobné články