Finské sauny do bytu – neznáte je?

Saunování má dlouholetou tradici, a to i v našich končinách. Většina lidí tak se saunou a saunováním nějaké zkušenosti má. Ne vždy to však musí být zkušenosti zcela pozitivní. Mohlo se stát, že jste se v minulosti ocitli v sauně, která neměla možnost regulace tepelných podmínek. Tehdy jste si možná řekli, že už do žádné, ani finské sauny domácí, nikdy nevstoupíte. Jakmile však poznáte saunu a saunování z lepších stránek, nedáte na ně dopustit. Ať už se jedná o domácí finskou saunu do bytu nebo třeba infrakabinu. Pokud totiž saunování budete provádět správně a doplníte ho pobytem ve vířivé vaně či v bazénu s protiproudem, zapomenete i na pobyt u moře.

Voda, vodička – nejlépe s protiproudem

  • Pokud rádi plavete, máte možnost navštěvovat přírodní koupaliště. Jedná se o vodní zdroje, které nejsou nijak upravované, a voda si zde zachovává svůj přírodní charakter.
  • Pokud vás přírodní voda neláká, můžete chodit plavat do umělých koupališť.

Přírodní a umělá koupaliště jsou však dosažitelná pouze v letní sezoně. Ten, kdo chce plavat celoročně, má v podstatě dvě možnosti:

Bazén s protiproudem vám umožní relaxovat a udělat pár temp kdykoli se vám zachce – v létě i v zimě. V současné době vede endless protiproud. Co to je?

Řeka na dvorku či v garáži? Je to možné!

Virivkysauny.cz vám nyní nabízejí jedinečnou příležitost, jak proměnit váš bazén z pasivní zábavy v místo aktivního odpočinku. Jedná se o bazén s protiproudem endless, ve kterém si zaplavete jako v opravdové rozbouřené řece. Přitom se takový bazén s protiproudem vejde i na minimální prostor vašeho dvorku nebo garáže. Neváhejte – vždyť kdo by nechtěl mít ze svého zahradního bazénu díky protiproudu nekonečnou řeku!

Podobné články