Zabezpečené skladovací prostory jsou k dispozici obyvatelům Brna a okolí

Nemusí vás zrovna vyhodit žena z domu, stačí obyčejné stěhování kanceláře a domácnosti, kdy nevíte kam s věcmi. Alespoň na přechodnou dobu. Pro tyto účely slouží skladovací kontejnery Diskont Depot, jež jsou v nekonečném množství umístěny ve skladovém areálu v Brně – Dolních Heršpicích. Logicky slouží fyzickým osobám a společnostem z Brna a okolí.

Levné ceny za krátkodobý i dlouhodobý pronájem

Jak skladování v uzamykatelných kontejnerech funguje? Objednáte si konkrétní kontejner, který může být malý s objemem 16 m3 a plochou 6,7 m², anebo standardní o objemu 32,5 m3 a ploše 13,5 m². Nejkratší možná doba pronájmu kontejneru je na jeden měsíc, kdy cena činí 1999 korun, respektive 2999 Kč/měsíc. Následně už si můžete kontejner libovolně zaplnit potřebným zbožím, prodávanými produkty, stavebním materiálem i osobními věcmi.

Způsob objednávky a platby za skladovací kontejnery

Skladové prostory jsou v zabezpečeném areálu Profibaustoffe, s.r.o., na adrese Vídeňská 140/113c – Brno. Na webových stránkách diskontdepot.cz zájemci o krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem skladových míst naleznou jak podrobný ceník, způsob platby, objednávky i detailní informace. Pro kontakt se zaměstnanci skladových prostor Diskont Depot lze využít telefonické či e-mailové spojení.

Non-stop areál s maximálním zabezpečením

Areál je otevřen non-stop nájemníkům skladovacích kontejnerů, nikoliv však nezvaným osobám. Objekt je zabezpečen ploty, osvětlen a opatřen kamerovým systémem. V noci areál hlídá bezpečnostní služba. Samotné kontejnery jsou vyrobeny z masivního kovu, jsou tedy dostatečně odolné vůči vloupání a poškození. Na každý kontejner je možné pověsit až dva zámky, jež se dají propůjčit od pronajímatele.

Skladovací kontejnery na prodej

Zájemci o koupi skladovacích kontejnerů se můžou rovněž obrátit na společnost Diskont Depot. V jejích pravomocích je vedle pronájmu skladových prostor i prodej zmíněných kontejnerů.

Podobné články