Levné, ale přesto kvalitní a bezpečné oplocení pro každého

Oplocení nemusí být vždycky tou nejlevnější záležitostí. S každým metrem pozemku se totiž náklady na oplocení mohou zvyšovat o tisíce korun podle toho, jakou technologii používáte. Pokud vám ale stačí i standardní jednoduché oplocení, tak jsou pro vás možná pletiva dostatečně atraktivní záležitostí.

Jenže ani pletiva nemusí být zrovna tou nejlepší volbou. Hlavním důvodem je fakt, že ačkoliv nám nabídnou levnou instalaci a celkově bezproblémové řešení, tak jsou pletiva zároveň velice jednoduše překonatelnou technologií. Proto pro vás máme mnohem lepší nápad na kvalitnější oplocení.

Seznamte se se svařovanými panely

Jedná se specifický druh plotu, který v sobě spojuje dostupnost a nízkou pořizovací cenu společně s kvalitou a bezpečím. Oproti klasickým plotům jsou specifické v tom, že mají mnohem větší oka obdélníkového tvaru. Jsou ale přitom také mnohem odolnější. Důvodem je, že jsou svařované panely mnohem pevnější díky kvalitní oceli s vysokým průměrem. Tato kulatina je mnohem kvalitnější a odolnější proti jakémukoliv poškození.

Zástěny jsou v tomto případě také mnohem těžší, takže je většinou potřeba opravdu kvalitně zabetonovat základy budoucího plotu. Nejde proto klasicky zatlouct sloupky, jako například sloupky kulaté, ale je potřeba je kompletně zabetonovat. Tyto silnostěnné jeklové sloupky mají zásadní výhodu v tom, že jsou mnohem odolnější proti poškození a jednotlivé plotové panely se do nich zasazují. Jakékoliv rozebrání nebo překonání takového plotu je potom extrémně obtížné, což už automaticky dokáže velké množství potencionálních zlodějů rovnou odradit.

Mohou nabídnout i dostatek soukromí

Pro mnohé ale mohou být tyto druhy oplocení velkým problémem kvůli tomu, že nemusí nabídnout tolik soukromí. Nejčastějším řešením u rodinných domků a domácích pozemků je většinou zasazení tújí a dalších podobných stromků. Vedle toho jsou často používané i plotové zástěny, které jsou volně dostupným a levným řešením. Další zajímavostí je, že jednotlivé plotové zástěny není problém pořídit v různých úrovních průhlednosti, díky čemuž mohou zvýšit nebo snížit úroveň ochrany podle toho, jak moc neprůhledný materiál budete chtít zvolit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články