Nový koberec s vysokým vlasem do Vaší domácnosti

Máte pocit chladu při pohybu na laminátové podlaze a ráda byste si dopřála teplý koberec? Mile Vás překvapí koberec Shaggy, který je momentálně hitem mezi kusovými koberci.

Pořiďte si nový koberec vysoký vlas Shaggy

Kusový koberec Shaggy si oblíbíte zejména pro jeho chlupatý vzhled. Tento kusový koberec patří mezi koberce s dlouhým krouceným vlasem. Koberce Shaggy jsou vyráběny z nejrůznějších materiálů. Záleží pouze na Vás, zda upřednostníte syntetický materiál, bavlnu, vlnu nebo len. Najdete mezi nimi levné kusové koberce s vysokým vlasem, ale i nejluxusnější koberce, které dodají šmrnc Vašemu obývacímu pokoji. U koberců vysoký vlas Shaggy platí pravidlo, čím vyšší vlas, tím kvalitnější. Koberce Shaggy jsou velmi příjemné na dotyk a pro svůj komfortní vzhled se hodí nejen do každého obývacího pokoje, ale také do ložnice, kanceláře a dětského pokoje. Moderní kusové koberce Shaggy je možné pořídit v nejrůznějších vzorech, barvách, velikostech i tvarech. Váš budoucí koberec si můžete vyhlédnout již dnes zde www.vopi.cz.

Chraňte Vaše schody před opotřebováním

Mezi sortimentem zboží společnosti Vopi najdete nejen prvotřídní kusové koberce, ale také velmi kvalitní nášlapy na schody. Nášlapy na schody představují koberce, které chrání uživatele schodů před pádem i případným poškozením. Mají tedy, jak bezpečnostní, tak ochranou funkci. Nášlapy na schody jsou opatřeny samolepící páskou, aby pevně držely na schodech. Kobercové nášlapy na schody jsou lemovány obšitím a jsou opatřeny pevnou hranou k dokonalejší ochraně schodu a držení jejich tvaru. Nášlapy na schody mohou být vyrobeny v nejrůznějším barevném provedení.

Podobné články