Pomocníci, kteří nenápadně pojídají energii

V dnešní době se každá domácnost skládá z různých pomocníků, kteří nám na první pohled naprosto nezištně a rychle pomáhají od práce, samoty nebo tísně. Ať jde o mobilní telefony, počítače, hnětače těsta, nejhodnější pračky a myčky či vysoce návykové televize. Někteří jsou vděční teplometům a bojlerům za teplo a teplou vodu.
Za každými dveřmi však číhá pes ve formě elektrických “hodin”. Často i při opuštění bytu můžete vidět, jak se zběsile točí.

Některým šetřivým typům to nedá a snaží se co nejvíce spořit snížením spotřeby. To je samozřejmě také cesta, v některých případech je však i ona slepá! Jiní se naopak nerozpakují zaplatit vše, co jim přijde do schránky, protože se nechtějí omezovat.

Ať patříte do jedné nebo druhé skupiny, jistě se Vám bude po chvíli zamyšlení líbit naše nabídka. Tím největším argumentem je až 30% sleva na elektřinu, plyn a tuhá paliva. Nejedná se o časově limitovanou nabídku, nabízíme dlouhodobě nízké ceny a výhodné podmínky. Těchto slev dosahujeme pomocí soutěží dodavatelů energií, v jejichž rámci Vás zastupujeme a dojednáváme podmínky za Vás.

V případě, že nejste připojeni na tyto sítě, můžeme Vám poradit i ohledně výběru a montáže nového kotle nebo vhodného osvětlení.

Nezávazné informace o službách EK a zastoupení Vám poskytnou na telefonním čísle či emailu, který se dozvíte na oficiálních stránkách.

Podobné články