Světelné kabely o Vánocích nesmí chybět

Před Vánoci se často bohužel nevyhneme stresu a shonu spojenému se sháněním dárků či vánočního stromečku, úklidem domu a pečením nepřeberných druhů cukroví. Byla by však velká škoda si mezi těmito všemi povinnostmi nenajít chvilku na efektní výzdobu vašeho domova. Díky světelným kabelům takovou výzdobu zvládnete během chvilky a výsledek bude rozhodně stát za to!

Nebojte se kombinovat různé typy vánočního osvětlení

Před samotným nákupem veškerého vánočního osvětlení se nejprve zamyslete nad tím, kolik kterého druhu budete k osvětlení vašeho domu či bytu opravdu potřebovat, ať si nepořídíte zbytečně velkou zásobu, která vám bude ve sklepě či na půdě ležet ladem…

Při výzdobě vašeho domova můžete bez obav kombinovat různé typy vánočního LED osvětlení pro interiér, ovšem s citem. Nekombinujte teplý a studený odstín bílé. Stejně tak je záhodno k teplé bílé volit spíše červenou, zatímco s bílou laděnou do studena si rozumí modré LED osvětlení.

1

Délka řetězů přesně podle vašich požadavků

Díky neustále se rozšiřujícímu sortimentu jistě nebudete mít sebemenší problém najít takový světlený kabel, s jehož pomocí ozdobíte vaši terasu, vchodové dveře a podobně. Světelné kabely vytvoří pohodovou atmosféru i během léta, kdy jimi stylově ozdobíte praktická párty stan.

Jestliže stále váháte, jakou délku kabelu vybrat, potom zvolte dvacetimetrový model, který je vskutku univerzální.

Další trendy ve vánočním osvětlení

Svítící LED kabely si navíc perfektně rozumí s dalšími typy vánočního osvětlení. A jaké jsou další trendy, které vládnou vánočním světelným dekoracím?

  • Světelné LED řetězy: Alternativu ke světelným kabelům představují LED řetězy, jež se rovněž hodí na venkovní i vnější použití. I v tomto případě si můžete zvolit řetězy různé délky a různých barev.
  • Světelné sítě a deště: Velmi zajímavým dojmem působí i LED sítě a deště, jež na vaší zahradě jistě najdou využití po celý rok.
  • Světelné LED dekorace: Při vánoční výzdobě se však nemusíte spokojit pouze s řetězy a kabely. Působivé jsou i nejrůznější dekorace, například dekorativní stromky, hvězdy, koule, kužely a další symboly Vánoc. Opravdovou zimní atmosféru vám pomohou vykouzlit i svítící rampouchy, které od těch skutečných ani nerozeznáte.
  • Světelné LED systémy: Neuvěřitelně variabilní jsou LED systémy, s jejichž pomocí si vytvoříte vánoční osvětlení na míru vaší zahrady a domu.

Bezpečná instalace

Aby vaše vánoční svátky proběhly opravdu v klidu a pohodě, dbejte při instalaci LED osvětlení na bezpečnost a vždy si pečlivě prostudujte přiložený návod. Spolehnout se však za všech okolností můžete na prvotřídní kvalitu zboží nabízeného internetovým obchodem s vánočním osvětlením  Renegad.cz. Veškeré vánoční osvětlení prošlo bezpečnostními testy a samozřejmě respektuje všechny normy stanovené vyhláškou č. 50 o elektrických zařízeních. Svítící LED kabely jsou navíc díky plastovému obalu extrémně odolné, tudíž se ideálně hodí zejména na venkovní použití.

Klidné Vánoce díky stylovému LED osvětlení

Pamatujte na to, že je vhodné obstarat si vánoční osvětlení s předstihem. Vždyť proč nechávat všechno až na hektické předvánoční období…? Nakupte vánoční osvětlení už teď a mějte jej připravené na svátky klidu a míru.

A chcete vědět více o tom, jak stylově ozdobit interiér i exteriér vašeho domu? Pak se přečtěte článek Vánoční osvětlení. Uvidíte, že váš soused vás bude chtít příští rok určitě trumfnout. To se mu však rozhodně nepodaří!

A příjemný bonus!

2

Nepopiratelnou výhodou svítících kabelů je také jejich úspornost a ekologičnost. Moderní LED technologie je velmi nenáročná co do spotřeby elektrické energie, neboť úspora dosahuje až 90 %. I to svědčí o tom, že se vám investice do kvalitního výrobku nepochybně vyplatí.

Podobné články