Přelivové bazény nabízí elegantní domácí koupání

Domácí bazén si můžete pořídit i do tisícovky. Nafukovací kulatý bazén s průměrem 2,5 m však nevypadá zrovna esteticky a nemůžete očekávat, že vám vydrží dlouhé roky. Navíc si v něm nezaplavete. Zapuštěné bazény už dnes nebývají tak finančně nedostupné, a navíc jsou mnohem hezčí než kdy dříve.

Jednou ze společností, které se už dlouhá léta specializují na domácí bazény, je firma ALBIXON. Své produkty postupně inovuje, přichází s dalšími novinkami, a to nejen v oblasti technologií, ale i designu. Bazén ALBIXON je tak doslova uměleckým dílem, za nějž by se nemuseli stydět ani v tom nejlepším hotelu. Ostatně, nejen domácnosti využívají služby této společnosti.

Když bazén, tak skimmerový

Pokud toužíte po zapuštěném elegantním bazénu, budou vás zajímat zřejmě zejména skimmerové bazény. Pojmem skimmer se označuje lapač hladinových nečistot umístěný proti proudovým tryskám. Ze skimmeru voda proudí do filtrační nádoby a odtud se vrací přefiltrovaná zase do bazénu.

Společnost ALBIXON vyrábí skimmerové bazény z vlastního materiálu ALBISTONE. Ten má velmi dlouhou životnost, je stálobarevný a odolný vůči chemikáliím i teplotám. Společnost do takových bazénů velmi často montuje také protiskluzové schody a LED svítidlo. Další doplňky záleží na dohodě.

Ještě o pokročilejší jsou přelivové bazény

Skimmerové bazény jsou teprve začátek. Firma ALBIXON je dovedla ještě na vyšší úroveň, když přidala unikátně zaoblenou přelivovou hranu. Přelivové bazény mají napnutou hladinu, voda sahá až po samotný horní okraj, a tak s okolním terénem utvoří rovinu.

Svůj přelivový bazén si navíc můžete doplnit o vypláštění dle vlastního výběru. Bazény vypláštěné těžkou fólií mohou obsahovat kus vás. Tvar a vzhled fólie se dá totiž zařídit na přání. Na dně svého bazénu můžete mít kamínky nebo mořskou hladinu. Je to jen na vás.

Podobné články