Videokonference – systém moderní komunikace

Lidé spolu potřebují komunikovat a užívání moderních komunikačních nástrojů namísto nákladných služebních cest jim umožní být ve spojení jediným kliknutím. Nemusí spolu sedět v jedné kanceláři a mohou být ve spojení, i když se nacházejí na různých koncích světa. To všechno umožňují videokonference.

Co všechno videokonferenční systémy nabízí

Společnostem umožňuje vytvářet flexibilní pracovní prostředí, ve kterém účast na schůzkách a jednáních přestává být problém, ať už se zaměstnanci nachází kdekoliv. Dobrá koordinace při vyloučení zdlouhavých pracovních cest zároveň pomáhá ke zvýšení jejich pracovního komfortu a spokojenosti. Pořádání videokonferencí zvyšuje produktivitu práce, protože šetří čas, zaměstnanci dosahují lepších výsledků a jsou celkově spokojenější. Je příjemnější než telefonování. Videokonference je jako virtuální zasedačka ve vašem počítači, tabletu nebo mobilu. Kohokoliv si přizvete do své sítě, jednoduše se připojí. Stačí jedno kliknutí a můžete se setkat tváří v tvář.

Zařízení pro videokonferenci

Příprava videokonference potřebuje určitý čas. Můžete využít vlastní počítačové monitory, ale v případě chystané větší akce je vždy lepší kvalitní technika. Pronájem videokonferenční techniky není jen o zapůjčení konferenčního zařízení, ale také o jeho dopravě, instalaci, propojení, zprovoznění a na závěr i odinstalování. Před objednáním pronájmu potřebujete vědět, kolik účastníků se do konference zapojí a jaká zařízení budete využívat. Standardní předpřipravené balíčky pro zapůjčení zpravidla obsahují LED obrazovku, videokonferenční sadu, kabeláž a soundbar pro zajištění kvalitního a dobře prokresleného zvuku.

Na koho se obrátit

Nutností dnešní doby jsou snadná a rychlá řešení a taková vám nabízí společnost ECONOMIC SERVICE s.r.o. sídlící v Praze, která se pronájmem audio a videotechniky zabývá téměř 30 let. Díky špičkové technice, časové flexibilitě a maximální vstřícnosti při realizaci každé akce, získala za tu dobu spoustu spokojených zákazníků.

Podobné články