Kvalitní dodavatel hutních materiálů a plastů zajistí první krok k úspěchu

V oblasti hutních materiálů a plastů je důležité najít si dodavatele, který je nejen spolehlivý. Takováto společnost musí mít doslova po ruce zásoby na skladě. Jen tak je schopna dodat všechno v požadovaném čase. V tomto oboru přestavuje čas peníze!

Pokud nechcete přijít o nervy a toužíte vést svůj podnik úspěšně, zaměřte se na spolupráci s firmou Primapol. Můžete se spolehnout na pestrou nabídku produktů, jako jsou hliníkové slitiny, nerezová ocel, technické plasty, letecké materiály, požární ochrana a oceli.

Vybírejte v segmentu korozivzdorných ocelí

Společnost Primapol nabízí mimo jiné i bohatou škálu feritických, martenzitických či austenitických tříd nerezové oceli. Není divu, že se používají produkty v mnoha odvětvích. Jedná se o potravinářský a farmaceutický průmysl, energetiku, letectví, obrábění či armádu. Tento výčet je pouze malou ochutnávkou, využití je samozřejmě rozsáhlejší. Sortiment firmy zahrnuje polotovary v podobě plechů, desek a tyčí i konečných forem, jako jsou trubky, roury anebo armatury. Pomocí brusky na povrchové úpravy lze dosáhnout požadovaného povrchu nerezu. Například 1.4112 je určena v kaleném stavu na nože i chirurgické nástroje. Možná zaujme jakost nerezu i 1.4104, která je jako stvořená pro obrábění na automatech.

Bez hliníku to nejde!

V nabídce firmy Primapol najdete také hliníkové slitiny. Ke hliníku se přidávají i další prvky jen proto, aby došlo ke zvýšení pevnosti celku. K tomuto účelu se hodí železo, měď, hořčík, mangan a křemík. Hliníkové slitiny jsou opatřeny čtyřmístným číslem. Díky tomu poznáte obecnou třídu i sérii s přidanými prvky. I v tomto případě jsou k dispozici neskutečné možnosti. Hliníkové slitiny je možné využít v leteckém, strojírenském, elektrotechnickém, stavebním i automobilním průmyslu.

Dopřejte si od Primapolu luxus v podobě motta „just in time delivery“! Spolehněte se na širokou paletu výrobků, expresní servis a dodání, dostupnost a spolehlivost.

Podobné články