Pořízení domovní ČOV svěřte odborníkům

Stojí před vámi řešení likvidace odpadních vod ve vaší domácnosti? Vhodnou volbou je domovní čistírna odpadních vod, která je oproti jímce navíc ekologická. Přečištěnou vodu lze znovu použít k různých praktickým účelům, například k zalévání zahrady. Před pořízením domovní ČOV však budete potřebovat dobrý projekt, dále pak vás čeká vyřizování formalit na úřadech. Všechny tyto starosti můžete přenechat společnosti ZAKRA.

ZAKRA se zabývá vodohospodářskou činností a specializuje se na projekty domovních ČOV. Vše vám zařídí kompletně od A do Z, tedy od projektu po úřady. Odborníci společnosti ZAKRA znají všechny typy domovních ČOV, za sebou mají zkušenosti z realizací stovek projektů ČOV. Poradí vám proto nejvhodnější řešení domovní ČOV a vyřeší i nestandardní situaci.

Na společnost ZAKRA se můžete obrátit z celé České republiky, lze také vše vyřešit i online z pohodlí domova. Podívejte se na webové stránky firmy ZAKRA, najdete zde postup prací a ukázky realizovaných projektů domovních ČOV. ZAKRA klade důraz na kvalitní práci, rychlost a potěší vás příjemně nízkými cenami. Neváhejte využít možnosti sjednat si úvodní konzultaci zdarma.

Podobné články