Oslavte netradičně konec školního roku!

Konec školního roku se nezadržitelným krokem blíží a Vy si nevíte rady s výběrem dárku za vysvědčení? Nechejte si poradit od Firmy na zážitky tipy na originální dárky. Právě na jejím webovém portále objevíte celou řadu tipů na nejkrásnější dárky pro Vaše děti.

Kde oslavit konec školního roku?

Konec školního roku pro malé žáky základních škol i pro velké studenty středních škol představují období, kdy vyvrcholí jejich celoroční snaha. Mezi dětmi byste s největší pravděpodobností nenašli nikoho, kdo by se netěšil na letní prázdniny. Mnozí z nich mají v plánu dovolenou s rodiči, prázdniny u babičky nebo tábor s kamarády. Nezapomenutelné zážitky si však mohou odnést také ze zážitků od společnosti Allegria. Těšit se mohou na trochu adrenalinu i pořádnou dávku zábavy. Pro děti bez zábran je připraven kurz lezení Via Ferrat bezpečně v Dolní Světlé. Lezení Via Ferrat je hitem moderních sportů. Děti se naučí lézt ve skalách po zajištěných cestách. Během výukového programu se setkají s nespočtem možností, které tento sport tradičně doprovází. Pro mladší děti můžete zvolit zvýhodněný balíček v Hamleys.

Darujte univerzální dárkový poukaz

Ať už hledáte dárek za vysvědčení, nebo dárek k narozeninám pro Vaše nejbližší, ze zážitků od společnosti Allegria rozhodně nebudete zklamáni. To stejné platí také pro dárky k Vánocům od Firmy na zážitky. S dárky k Vánocům v červnu můžete být nadčasový a zároveň originální. Zážitek můžete zvolit buď sami, nebo nechat výběr na oslavenci. Právě takovou možnost nabízí univerzální dárkové poukázky, které najdete ke koupi zde www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy. Ty lze volit v nejrůznějších cenových relacích. Velmi oblíbené jsou také svatební poukazy s nespočtem množství zážitků.

Podobné články