Prodejní galerie umění a obrazů Praha – správná volba

Galerie U Betlémské kaple má již poměrně dlouhou historii, která se datuje do roku 2005. Navázala na výstavní tradici započatou Galerií Jiřího a Běly Kolářových. Jedná se o prodejní galerie umění a obrazů Praha, která patří mezi největší prodejní galerie v České republice. Prodejní galerie U Betlémské kaple spolupracuje s předními aukčními domy a galeriemi, proto vám může nabídnout díla, která se stanou tváří vaší domácnosti, nebo “pouhou” dekorací do dětského pokoje.

Začněte s budováním umělecké sbírky

Moderní umění dnes můžete zakoupit i jinde než v galerii Praha

  • pokud však chcete nakupovat v klidu a pohodlí svého domova;
  • pokud chcete mít možnost, poradit se o své volbě v současném chaotickém světě umění, co je dobré, případně co má opravdový investiční potenciál,

určitě vsaďte na prodejní galerii umění Praha. Zvláště v případě, že hodláte pojmout koupi obrazu či jiného uměleckého díla jako investici, dobrá rada profesionála – galeristy – je vždy na místě. Nechte si pomoci s výběrem uměleckého díla! Může se stát prvním kouskem vaší smysluplně budované sbírky.

Navštivte galerii Praha co nejdříve

I když pro vás prodejní galerie obrazů Praha zpřístupnila umělecká díla jako webovou prezentaci, přece jen je lepší vidět tato díla na vlastní oči. Spojte tedy návštěvu Prahy s návštěvou galerie Praha a svůj domácí předvýběr si prohlédněte naživo. Galerie vám zaručuje pravost nabízených děl. Prostě nabízí prodej moderního umění se zárukou. Platbu za vybrané dílo či vybraná díla můžete provádět v hotovosti či kartou přímo v galerii. Prodej současného umění může být také realizován převodem z účtu nebo dobírkou. Nezapomeňte ani na to, že i rám je velmi podstatnou součástí vizuální stránky díla a nechte si obraz (pokud není) kvalitně a esteticky zarámovat.

Podobné články