Projekty rodinných domů Plzeň – to jsou architekti z firmy JAN PAVEL VLČEK

Plzeňská architektonická kancelář vám pomůže navrhnout snové bydlení. Ať již jde o návrh rodinného domu, jeho rekonstrukce či přístavby, nebo o interiérové řešení.

Firma JAN PAVEL VLČEK, o níž najdete informace na stránce www.jpvarchitekt.cz, navrhuje a projektuje domy, oblíbené bungalovy, veškeré interiéry a rovněž nabízí služby architekta pro další práce. Zkušená architektonická kancelář se specializuje především na projekty rodinných domů Plzeň a návrhy interiérů Plzeň, avšak pokud se vám práce studia líbí a jste třeba i z jiného konce republiky, není problém se na realizaci domluvit i v tomto případě. Projekty vždy respektují vaše přání a současně genius loci tak, aby stavba souzněla s okolím a aby navržený interiér korespondoval s duchem a stářím domu.

Návrhy domů s vkusem

Žádné „podnikatelské baroko“ od firmy JAN PAVEL VLČEK nečekejte. Architektura je moderní, ať již se dům navrhuje a staví od základu, nebo jde o rekonstrukci staršího domu či přístavbu. Architektonická kancelář vám pomůže rovněž s rekonstrukcí chaty i chalupy tak, aby zůstal zachován její duch, ale současně se propojila s moderními prvky bydlení. Dům je vždy dokonale zasazen do prostředí s ohledem na terén i přírodní okolí. Zjistíte, že ani do volné krajiny nemusíte jít s tradičním domem se šikmou střechou, ale že se zde bude vyjímat moderní bungalov. Ano, bungalov není „nadávka“ pro jednopodlažní unifikovaný domek. Když projekt vytvoří zkušení architekti, jde o hypermoderní stavbu bez bariér, která je dnes velice vyhledávaným řešením pro rodinné i vícegenerační bydlení. Architektonické studio JAN PAVEL VLČEK je rozhodně dobrou volbou pro malé i velké projekty.

Co ještě v JAN PAVEL VLČEK umí?

Nejlépe napoví reference architektonického studia. To dokázalo geniálně revitalizovat žižkovský činžák, proměnit staré stavení na dokonalé bydlení na důchod i proměnit vesnickou usedlost na bydlení bez kompromisů. Pod rukama studia vznikly kavárny, šmrnc získaly hotely, muzea i vyhlídky. Duši lahodí povedené interiéry, ale též wellness centra.

Podobné články