Úklidová firma vyblýská společné prostory v domě lépe než nájemníci

Uklízení společných prostor v bytovém domě, který obývá více nájemníků, je vždy sázkou do loterie. Pokud si uklízení rozdělí obyvatelé mezi sebou, nebudou se chodby pokaždé blýskat čistotou, o schodištích a zábradlích nemluvě. Sklepní prostory, chodník před domem, okolí popelnic a půdní místnosti se častou zapomenou uklidit. Aby se předešlo zlé krvi mezi nájemníky a zároveň se bytový dům udržoval v čistotě, je ideální povolat si specializovanou úklidovou firmu.

Celoroční údržba bytového domu

Společnost Remiáš Global Services s. r. o. se orientuje na veškeré pravidelné úklidy bytových domů po celé České republice se zaměřením na konkrétní požadavky zadavatelů, jako je například čištění sedacích souprav v Brně nebo mytí oken v rezidenci v Praze. V bytových domech se dá provádět pravidelná celoroční údržba se specifiky, jež přinášejí letní měsíce i zimní sezony. A tak pravidelný úklid bytových domů obsahuje například jednou týdně mytí schodů, pater, podest a chodeb, setření okenních parapetů a madel zábradlí od prachu a nečistot, oboustranné mytí vchodových dveří i dveří v mezipatrech a ve výtahu. Jedenkrát za týden se také odstraňují samolepky a letáky nalepené na zvoncích a ve společných prostorách, včetně vynášení přebytečných letáků, které se válejí na zemi. Otírají se zrcadla, vyklepávají se rohože před vstupními dveřmi a odklízejí nečistoty před domem.

Sezonní úklidové práce v bytových domech

Jednou za půl roku se v rámci úklidu bytového domu myjí okna, rámy a parapety, nezapomíná se ani na omytí hasičských hydrantů, osvětlení a radiátorů s elektrickými rozvaděči. Během zimní sezony se úklidová firma Remiáš Global Services s. r. o. postará o pravidelné i nárazové odklizení sněhu. To jednak zabrání úrazům a zároveň je povinné ze strany majitele domu vůči chodcům a nájemníkům, kteří by si na kluzkém terénu mohli ublížit a vlastníka domu žalovat. Společnost Remiáš Global Services s. r. o. se postará rovněž o posyp chodníku. V letním období úklidová firma zajistí nejen očištění celého domu, ale i přístupových komunikací a cest, sečení trávy, vertikulaci a hnojení trávníku. Možnosti firmy zahrnují také zahradnické práce různých rozsahů, obstarání závlahy i realizaci okrasných zahrad i zahrádek v okolí domu.

Úklid interiérů, čištění sedacích souprav v Brně a dalších českých městech

Komplexní výčet služeb poskytovaných firmou Remiáš Global Services s. r. o. zahrnuje i pečlivé individuální úklidy v interiérech bytů, rezidencích, v kancelářích nebo administrativních budovách. Zájemci se můžou na pracovníky společnosti směle obrátit, pokud potřebují čištění sedaček v Brně i jiných městech Česka, vyčištění koberců nebo mytí oken v bytech. Pečlivost zaměstnanců, rozsáhlá síť úklidových týmů a spolehlivé technické zázemí umožňují úklidové firmě pracovat na více místech najednou, zaměřit se na interiéry i exteriéry bytových domů, firem, zdravotnických zařízení a ordinací. Po zásahu společnosti Remiáš Global Services s. r. o. budou společné prostory celoročně vypadat jak ze škatulky, okna se budou lesknout jako zrcadla a naleštěný interiér bude zářit čistotou.

Podobné články