Jak sehnat kvalitní kuchyňský dřez se slevou?

Kuchyňský dřez je nedílnou součástí každé kuchyně. Na jeho výběru se rozhodně nevyplatí šetřit, i proto je potřeba, abyste vždy vybírali kvalitní výrobky. Jak je možné sehnat dřez, který bude kvalitní a současně za dostupnější cenu? Podívejte se na náš článek.

Materiál hraje prim

Než se pustíte do výběru dřezu, měli byste si ujasnit, co vlastně budete shánět. Zatímco klasický nerezový materiál má největší výhody postavené ve své odolnosti, stálobarevnosti a možnosti své plné recyklace po ukončení jeho životnosti, granitový dřez se může stát také významným stylovým doplňkem. Granit se totiž vyrábí v celé řadě barevných provedení, skvěle tedy zapadne do černé, nebo naopak do zcela bílé kuchyně. Keramika představuje nadčasovost a stylovost, zatímco tectonite je futuristickým a odolným řešením pro dlouhé roky užívání. Záleží jen na vás, který materiál zvolíte.

Vyberte si tvar dřezu

Jako další parametr budete potřebovat znát tvar dřezu, který budete pro svou kuchyň používat. Trápí vás velmi omezený prostor? Zvolte jednodřez. Nejprodávanější variantou jsou pak dřezy s odkapem, které vám umožní umývat nádobí a současně jej sušit. Větší domácnosti a profesionální provozovny nedají dopustit na dvoudřez. Budete si přát rohový dřez? I tato varianta je dobrým řešením, které můžete zvolit.

Sleva s chytrým přístupem

Kuchyňský dřez si většinou vybíráme současně s novou vodovodní baterií. Právě této skutečnosti je třeba využít a zaměřit se na shánění výhodných setů. Když si totiž pořídíte zároveň dřez i vodovodní baterii, většinou dostáváte za tento set slevu. Stále tak máte jistotu dvou kvalitních výrobků, které vám budou sloužit po dlouhé roky. Zároveň ale díky zvýhodněnému setu získáváte sníženou cenu těchto produktů. Pokud si tedy přejete ušetřit, zvýhodněný set dřezu a baterie je výborným řešením.

Sleva nevyplývá z pořízení nekvalitního produktu, ale z chytrého nákupu zvýhodněných setů.

Podobné články