Jak vybírat svítidla

Také vy stojíte před dilematem, jaká svítidla vybrat do obývacího pokoje, ložnice nebo na chodbu, aby váš domov byl stylový a oplýval dostatkem světla? Můžete to samozřejmě zvládnout sami, stačí se porozhlédnout v internetovém obchodu Aulix a vybrat si z mnoha různých elegantních i jednoduchých modelů nebo si nechte vypracovat profesionální návrh svítidel.

Co je při výběru svítidel důležité

Při výběru osvětlení je třeba dbát na to, kolik potřebujete mít v interiéru světla, podle toho potom volíte výkon světelného zdroje. Důležité také je, jak budete danou místnost využívat, do pracovny potřebujete kromě centrálního svítidla také stolní lampu, v ložnici se zase neobejdete bez lampiček na nočních stolcích.

Lokalita, lokalita, lokalita

Vezměme si na paškál takovou jídelnu. Kdo říká, že byste zde měli mít stropní svítidlo? Od něj nebudete tak dobře vidět u stolu, jako když si pořídíte závěsné svítidlo přímo nad stůl. Máte-li pocit, že takové svítidlo nestačí pro osvětlení celého prostoru jídelny, využijte nástěnná svítidla či spotové osvětlení. Světelné studio Aulix nabízí celou řadu moderních svítidel vyrobených z vysoce kvalitních materiálů, svítidla jsou často osazena LED světelnými zdroji, které se vyznačují velmi dlouhou životností a významnou úsporou energie. Na strop můžete použít i vestavné bodovky. Jednoduše se instalují a můžete je umístit přesně tam, kam potřebujete.

Velmi kvalitní a designově originálně řešená svítidla vám nabídne světelné studio Aulix v Dolních Břežanech u Prahy, kde je vám k dispozici více než 40 vystavených druhů svítidel. Sháníte-li osvětlení na chodbu, můžete využít stropních svítidel, závěsného lustru nebo opět vestavných bodovek. Velmi dobře esteticky vypadají rovněž nástěnná svítidla, která chodbě dodají osobitou atmosféru. Neváhejte, navštivte firmu Aulix a vybavte váš domov stylovými svítidly.

Podobné články