Stylový nábytek z masivu

Rozhodli jste se pro rekonstrukci, nebo se rovnou stěhujete do nového? Některý nábytek si pravděpodobně přivezete s sebou, jistě však máte kousky, které by už zasloužily vyměnit. Co takhle poohlédnout se po nových skříních a komodách, které vám nabídnou plno úložného prostoru a zároveň krásně dotvoří design interiéru?

Nábytek jako na zámku

Nábytek z masivu znamená takový, který je vyroben z jednoho celého kusu dřeva, nikoliv z překližky, tedy na sebe skládaných tenkých plátů. Znamená to, že je těžší, ale také odolnější a lépe vypadá. Jen si zkuste představit, jak ukládáte kabáty do bytelné dřevěné skříně a místo vratkého nočního stolku máte komodu z masivu. Již mnoho domácností se do tohoto typu nábytku zamilovalo a jednoduše na něj nedají dopustit.

Dřevěný nábytek má zkrátka své osobité kouzlo, díky kterému skutečně občas vypadá, jako by ještě nedávno sloužil na nějakém pohádkovém zámku. Máte-li tento styl v oblibě, je masiv rozhodně krok správným směrem – vydrží dlouho a nepoškodí se, takže investice do něj se vám vyplatí na dlouhá léta dopředu.

I design je důležitý

Nebojte se, do masivu se můžete zamilovat, i pokud nejste zrovna fanoušek historických slohů. Celá řada modelů je totiž navrhována ve svěžím moderním stylu, který snoubí veškeré přednosti masivu s neotřelým designem jako stvořeným pro moderní interiéry. Vyberete si z řady barevných provedení, ať už klasickou černou či bílou, nebo třeba neutrální šedou a extravagantní stříbrnou, a stejně tak z celé palety designových provedení.

Také úložný prostor je navrhován s důrazem na co největší efektivitu. Můžete si být jistí, že co se do vaší staré skříně nemohlo vejít, pohltí nová komoda bez nejmenších potíží. A jelikož při výrobě prochází řadou kontrol kvality, nečeká na vás ani žádné nemilé překvapení v podobě vyviklaných dvířek či propadlých šuplíků.

Podobné články