Jak by mělo vypadat dokonalé dětské hřiště?

Téměř všichni majitelé rodinných domků a zároveň i rodiče malých capartů se neobejdou bez dětského hřiště. Právě tam si malí nezbedové a princezny krátí volné chvíle a rozšiřují svou fantazii.

Je smutné, že v některých obcích a městech není dostatek prostoru pro volnočasové aktivity a hru nejmenších občánků. Přitom je tak snadné zajistit dětské hřiště, lanové a šplhající prvky, sportovní multifunkční arény, skate dráhy, minigolf, fitness zónu i městský mobiliář pro chvíle odpočinku.

Bezpečnost především

Pokud se rozhodnete pro dětská hřiště Berliner Seilfabrik od HAGS Praha, zajistíte malým obyvatelům bezpečné místo na hraní. Společnost klade největší důraz na kvalitu použitých materiálů a pořizovací cena není závratní. Mrknete-li se na internetové stránky společnosti, zjistíte více podrobností o variantách atrakcí i cenových relacích. Samozřejmě se můžete rozhodnout, pro jakou věkovou skupinu byste dětské hřiště pořídili. K dispozici jsou modely pro předškolní dítka i sestavy pro školáky až do 12 let.

Skluzavky a prolézačky jsou nej!

Na žádném dětském hřišti nesmí scházet houpadla, houpačky, skluzavky, kolotoče, ale také pískoviště, prolézačky, interaktivní hry a domečky. O veřejný prostor se musí pečovat a díky kvalitním hřištím je zajištěna spokojenost dětiček i jejich maminek. Velký úspěch slaví šplhající herní prvky a prolézačkové okruhy. Naprostým hitem je interaktivní hra. Samozřejmostí je rovněž městský mobiliář, který zajistí pohodlí ve chvílích odpočinku, kdy si chlapci a děvčátka hrají. Do mobiliáře se zahrnují parkové lavičky, lavice, odpadkové koše, oplocení, piknikové stoly, stojany na kola, altány a příslušenství.

Komfortní vybavení hraje prim

Chybí vám v městském parku komfortní lavičky, romantický altánek a praktické stoly na piknik? Díky pestrému sortimentu od společnosti HAGS Praha budou spokojeni občané všech generací.

Podobné články