Levné plastové bazény do země koupíte i během sezóny

Přestože koupací sezóna je v plném proudu, stále se najdou jedinci, kteří se rozhodnou pořídit si bazén až během letního období. Pokud jde o zapuštěný bazén, doporučuje se jeho objednání ideálně v zimě, abyste se mohli začít koupat hned s příchodem prvních slunečních paprsků. Jednou z možností samozřejmě je pořídit si nadzemní bazén, jenž nevyžaduje takovou úpravu terénu jako ten zapuštěný. Zase na druhou stranu, zapuštěný bazén má ojedinělé kouzlo.

V případě, že se nechcete spoléhat na veřejná koupaliště, která jsou navíc předražená, stačí se podívat na levné plastové bazény a vytvořit si vlastní koupaliště přímo na zahradě.

Bazény do země mají hned několik výhod

Zapuštěné bazény se chlubí hned několika přednostmi. V první řadě vás potěší, jak takový bazén přirozeně zapadne do prostředí zahrady, až ji doslova zkrášlí. Oproti nadzemním bazénům mají bazény do země tu výhodu, že vydrží mnohem déle, klidně i desítky let. Pokud navíc pořídíte zastřešení, můžete si užívat koupání i na podzim, možná i v zimě. Záleží jen na vás, kolik jste ochotni do zastřešení a vyhřívání bazénu investovat.

Levné plastové bazény s moderním designem

Pravděpodobně si říkáte, že když se jedná o levné plastové bazény, tak budou po některých stránkách pokulhávat. Jste však na omylu. Pyšní se moderním designem a jejich údržba je navíc jednoduchá. Jestliže si pořídíte třeba pomocníka v podobě automatického vysavače, usnadníte si opět spoustu práce.

Dokoupit se dá celá řada příslušenství – protiproud, osvětlení pro noční koupání, solární panely na vyhřívání. Sice je lepší bazén umístit tam, kde převážnou část dne svítí slunce, ovšem ne všechny zahrady taková místa nabízejí. Potom si klidně dejte bazén i do stínu a solární panely umístěte na slunce a zajistíte si tak příjemně teplou vodu.

Podobné články