Návrhy interiérů

Domov máme jen jeden. Trávíme v něm většinu našeho života a proto je nezbytně nutné, abychom se v něm cítili dobře a spokojeně. Bohužel, i sebekrásnější interiér se po čase okouká a změna je po čase nutná. Pokud i vy cítíte potřebu změny, možná jsou návrhy interiérů přesně tou službou, kterou hledáte.

Vyplatí se návrhy interiérů?

V případě že máte rádi profesionálně odvedenou práci, tak určitě ano. Ačkoliv každý máme svůj osobitý styl, který se nám líbí, určitě není na škodu probrat své představy s člověkem, co se návrhy živí. Dokáže všem Vaším představám a myšlenkám dát směr a dovést je ke konkrétnímu výsledku. Pokud spolupracujete s profesionálním bytovým architektem, dokáže z mozaiky vašich představ a pocitů vytvořit konkrétní výsledek. A ten bude stát zcela jistě za to.

Jak může vypadat návrh interiéru?

návrhy interiéru

Důležitým faktorem při vytváření návrhu interiérů je udržení celistvého a jednotného dojmu z výsledného prostoru. Kombinace jednotlivých prvků musí působit jednotně a na každém detailu záleží. Výsledkem pak je sjednocený prostor, ze kterého čiší estetičnost, řád a jednota.

Jak probíhá spolupráce s bytových architektem?

1) Konzultace

Při konzultaci s bytovým architektem proberete Vaše představy ohledně prostoru, ve kterém má k renovaci dojít. Bytový architekt si vyslechne vaše nápady a ze svých zápisků vymyslí koncept.

2) Příprava

V přípravné části vyberete s designerem konkrétní látky, tapety, barvy, motivy i nábytek, který se vám v novém bydlení bude zamlouvat.

3) 3D návrh interiéru

V této fázi dostanete 3D model vašeho budoucího interiéru. Na něm si společně s designerem opřipomínkujete, co se vám líbí a nelíbí. Po této fázi přejdete společně s designerem k samotné realizaci projektu, nákupu potřebného nábytku a dekorací.

4) Realizace interiéru

Dle smluveného rozsahu práce společně s vaším designerem se pustí do realizace interiéru. Vy v tu chvíli můžete dát ruce za hlavu a sledovat, jak se z Vašeho interiéru stává něco impozantního. Chcete-li spolupracovat s opravdovými profesionály v oboru interiérového designu, obraťte se na společnost DesignLine.

Podobné články