Prodej dodávek a užitkových vozů z bazaru se vám může hodit

Pustili jste se do rekonstrukce domu, do jeho stavby, nebo jste si konečně splnili sen o chalupě se zahradou? To vše je skvělé. Pokud však máte jen malé osobní auto, budete stále bojovat s tím, v čem dovést stavební materiál, ale třeba i jen dřevo do krbu. Dodávka a užitkový vůz se hodí nejen když podnikáte.

Dodávka je auto pro „domácí štěstí“

Dodávky, užitkové vozy, furgony, vany, minibusy, pickupy, přívěsy – bez nadsázky lze říct, že jsou to vozy, které jsou snem každého chalupáře, majitele domku či zahrádkáře. Dnes stačí, když si manželka usmyslí rok co rok osázet celou terasu květinami v truchlících, na všechna okna nasadit muškáty a severní stěnu ověšet fuchsiemi a begóniemi. Dotáhnout domů musíte kolem 20 pytlů zhruba 70 litrového pytlovaného substrátu. Nedej bože se rozhodne pro vyvýšené záhony, případně revitalizaci vaší jílovité zahradní půdy. A to pořád mluvíme jenom o zcela malém hobby.

Teď si představte, že se jí zalíbí nakupovat po bazarech starý nábytek a restaurovat si jej. Nebo se zamiluje do starých trámů a vás přinutí z nich vyrábět stoly, stolky, knihovny a všemožný další nábytek kamkoliv do bytu. Hobby, jež vás k vašemu osobnímu autu přimějí pořídit si rovněž dodávku, je skutečně mnoho.

U nás doma vozíme na jaře v dodávce vzrostlé stromy, stovky sazenic, protože moderní zahradník si nekoupí jednu rostlinku, avšak hned padesát až sto od jednoho druhu. Vždyť je zapotřebí vysadit celé plochy z levandulí, živé miniplůtky z dřišťálů i růžové záhony, kde sto vysazených růží je jen začátek. Nemluvě o nutnosti neustále dosazovat jedlý sad či všemožné trvalkové záhony.

Užitkový vůz z bazaru

Nový užitkový vůz by byl zbytečný přepych, ale pořídit si jej z bazaru je skutečně chytrá a dobrá volba. Prodej dodávek a užitkových vozů nabízí pražské Vans Centre. Díky obrovskému sortimentu si zde nevyberou jenom podnikatelé, kteří díky skvělé nabídce mohou okamžitě rozjet svůj business, nebo naopak nepozastavit svůj jen kvůli poruše na svém automobilu. Dveře má autobazar s užitkovými vozy otevřené i pro kutily, domácí mistry a fandy zahrádkáře, kteří konečně pochopili, že se prostě dodávka či pick-up do domácnosti hodí. A někdy i mikrobus (tip: prodej minibus), když se rozhodnete dát dohromady celou rodinu a vyrazit si na pořádnou dovolenou, abyste si od shonu kolem zahrady, domku a chalupy paradoxně odpočinuli.

Podobné články