Umístěte přírodní dekorace do skleněné dekorační mísy

 

Dekorace jsou nepostradatelnou součástí každého moderního interiéru. Vybírejte ale pouze ty kvalitní a šetřete s jejich množstvím. Protože zásada, že méně někdy znamená více, platí u dekorací dvojnásob. Do interiéru určitě patří obrazy, polštářky, svíčky, fotorámečky s fotografiemi, různé samolepky, ale také kamínky, dekorační písek a přírodní dekorace vůbec. A právě kamínky, dekorační písek a další přírodní dekorace (např. kaštany, žaludy a další plody podzimu) se budou perfektně vyjímat ve skleněných dekoracích, například ve skleněné dekorační míse nebo na skleněném talíři.

Pochutnejte si na jedlém zátiší, které se původně vyjímalo ve vaší skleněné dekorační míse

Skleněná mísa na ovoce je samozřejmě určena na ovoce, jak jinak. Jen si představte ta krásná jedlá zátiší ve velké skleněné míse:

  • jablka, hrušky, hrozen;
  • plátky melounů ozdobené meduňkou;
  • pomeranče, mandarinky, kiwi a banány

Ani skleněná mísa na salát u vás doma určitě nebude zahálet. Zvláště ne v tomto letním období, kdy bude zeleniny nejen dostatek, ale hlavně za dobrou cenu. Navíc si ji mnozí z vás vypěstujete na zahrádce, krásně upravíte na servírovací podnosy skleněné. To se to bude panečku hubnout, kila do plavek poletí dolů sama!

Rozšiřte svou sbírku skla

Sklenene-talire.cz – to jsou také skleněné talíře sady a skleněné podnosy, které se vám budou hodit vždy a za každých okolností. Jen ať vaše návštěva vidí, jak krásně může vypadat servírované pohoštění. A vaše vzpomínky na báječnou dovolenou u moře? Ty mohou zůstat nasypány třeba v podobě kamínků ve skleněné misce. Máte rádi skleněné věci? Nasbírali jste již stovky skleněných zvířátek? Potom neváhejte a rozšiřte svou sbírku o další skleněné předměty – talíře, skleněné podnosy, mísy a misky či nejrůznější dekorace. Určitě zabodujete!

Podobné články