Lokalita Velké Chuchle má dobrou dostupnost do centra města a zároveň je obklopena přírodou pro odpočinek a relaxaci

Velká Chuchle se proslavila zejména díky Chuchelskému závodišti. Přímo nad ním byl vystaven obytný komplex, který tvoří luxusní moderní domy. Jedná se o domy a vily na prodej, v celkovém součtu třiceti obytných vil. Nabízeno je z několika dispozic, a to v následujícím počtu místností: 4+kk, 5+kk, 6+kk, a také největší z nich, 7+kk & 1+kk.

Velká Chuchle je městskou částí Prahy 5, odkud je dobré spojení do centra města – za patnáct minut se dostanete MHD na Smíchovské nádraží a automobilem se brzy napojíte i na pražský okruh.

Odtud je poté nejsnadnější dostat se na dálnici D1, či směrem k letišti Václava Havla. Dostupnost do centra a snoubení s okolní přírodou oceníte zejména, pokud máte malé děti a zároveň jste pracovně vytížení a do práce musíte dojíždět blíže k centru Prahy.

Vily na prodej se skládají z následujícího: v každé z nich najdete prostornou zahradu, terasu o rozměrech 24-41 metrů čtverečních a také 1-2 garážová stání. V okolí Velké Chuchle se rovněž nacházejí důležité instituce, jako je základní a mateřská škola, obvodní lékař, veterinární ordinace, městská knihovna a některé z obchodů.

Tyto luxusní domy jsou zasíťované, přísun vody, kanalizace, plynu a dalších je již samozřejmě zprovozněn.  Vily na prodej mají k sobě taktéž již dostavěnou příjezdovou cestu vybavenou veřejným osvětlením. Kromě koupě vily na prodej zde můžete pořídit také samostatnou parcelu se stavebním povolením.

Podobné články