Moderní pomocníci do vaší domácnosti

Přemýšlíte, jak si co nejvíce zpříjemnit úklid domácnosti, ale stále se vám nedaří přijít na nějaký šikovný způsob, který by vám pomohl? Pak pro vás máme několik moderních pomocníků do domácnosti, které práci udělají za vás. Ušetřete si čas i námahu a pořiďte si některý z nich. Investice rozhodně litovat nebudete.

Pro dokonale čistou podlahu

Možná jste o něm už slyšeli, protože od doby, co se objevil na trhu, se stal nepostradatelným pomocníkem mnoha domácností. Robotický vysavač vám totiž pomůže kompletně vysát podlahu ve vašem interiéru a to aniž byste vy sami museli něco dělat. Vám bude stačit vysavač spustit a o dokonale čistou podlahu se vám už postará on sám. Jeho výhodou je to, že má šikovně zaoblené hrany, a proto při setkání s překážkou nedojde k poškození. Robotický vysavač má v sobě navíc zabudované senzory, které rozpoznají překážku a vysavač se tak natočí jiným směrem. Nemusíte se tak obávat, že by vám například poškodil nábytek. Senzory mu také bránit v tom, aby spadl ze schodů, což uvítají zejména ti z vás, kteří mají v domě více pater. Podobným přístrojem je robotický vytírač, který již vysátou podlahu umyje za vás. Stačí do něj doplnit potřebný čisticí prostředek a vodu a vytítač už bude opět pracovat za vás. Funguje na stejném principu jako vysavač, takže ani on nespadne ze schodů nebo nevrazí do vašeho nábytku. Kombinace těchto dvou pomocníků do domácnosti se postará o dokonale čistou podlahu za vás.

Aby se vaše okna leskla jako nikdy

Dalším z řady praktických robotických přístrojů do domácnosti je čistič oken. Ten pouze přiložíte k oknu, kam se on sám už zachytne díky senzorům, a spustíte jej. Čistič oken se bude pohybovat po skle v různých směrech tak, aby byla dokonale čistá. To, že je čistič vybitý nebo že mu chybí potřebná čisticí tekutina, signalizuje kontrolka. Nemusíte tak mít strach, že by se čistič sám vypnul a spadl z okna. Jeho užívání je naprosto bezpečné a nemusíte tak z něj mít strach. Využití najde jistě v každé domácnosti a to nejen pro čistění prosklených ploch. Vyzkoušejte si i vy, jak může být umývání oken snadné. Přístroj stačí zapnout a už se můžete jít věnovat jiným věcem. Ušetříte tak neskutečné množství času, které můžete věnovat tomu, co vás baví.

Pomocník pro vaši zahradu

Automatické přístroje, které za vás pracují, neexistují ale jen pro interiér. I vaše zahrada jistě uvítá šikovného pomocníka, který pomůže například posekat trávu. Robotická sekačka trávy funguje podobně jako vysavač, tedy pracuje zcela bez vaší pomoci a můžete ji nechat volně pohybovat po zahradě. Tak nač zbytečně ztrácet čas s náročným ručním sekáním zahrady, když si můžete vzít na pomoc praktického robota, který si s trávou hravě poradí za vás. Při nákupu využijite slevove kupony kasa.

Podobné články