Kvalitní dílenský vozík nabízí spousty předností

Mnohým z nás se určitě stala nemilá situace, kdy jsme hledali ve své dílně konkrétní klíč a nakonec jsme se rozhodli utáhnout závit kleštěmi, jelikož prostě nebyl k nalezení. To by samo o sobě nebylo nijak nepříjemné, kdyby se závit nestrhl, případně matice neohoblovala. V tomto momentu si mnohý kutil nahlas zakleje a následně pořídí spolehlivého pomocníka, který mu pomůže jeho nářadí uspořádat. Výbornou volbou je moderní dílenský vozík od společnosti POLAK CZ, s.r.o.

Vyberte si model dle svých potřeb

U dílenského vozíku je třeba si promyslet především jeho celkové provedení. Důležitá je hlavně velikost. Do prostornějších provozů a profesionálních dílen se vyplatí pořídit poněkud větší model s mnoha přihrádkami, zásuvkami a policemi. Naopak domácí dílny pro kutily si vyžadují spíše menší varianty, jež bohatě svými rozměry a uspořádáním postačí. Zapotřebí je totiž pouze minimum nástrojů, zbytek se většinou nachází v organizérech na zdi či v pracovním stolu.

Myslete na své pohodlí

Při výběru dílenského vozíku je zapotřebí myslet i na to, abyste se při práci co nejméně nadřeli. Velkou výhodou všech modelů od společnosti POLAK CZ, s.r.o. je přítomnost kvalitních koleček, díky nimž si své nářadí převezete kamkoli, a to i po nerovném povrchu. Pohyb zařízení ještě usnadní přítomnost ergonomického madla. Manipulace je zkrátka naprosto jednoduchá a obejde se bez vyvinutí velké síly.

Bezpečnost práce musí být samozřejmostí

Jisti si můžete být i bezpečností při práci. Pojistka proti výsuvu jednotlivých šuplíků eliminuje náhodné otevření zásuvky v momentu, když to nejméně čekáte. Důležité je i vybavení vozíku spolehlivou otočnou brzdou. I na šikmé ploše se prostě a jednoduše nehne. Vaše práce se zkrátka s tímto skvělým dílenským pomocníkem stane mnohem větší zábavou. Jakékoli hledání potřebného nářadí totiž bude minulostí.

Podobné články