Podívejte se na svůj domeček hezky z výšky

Člověk si připadá tak malinký, když se vznáší po obloze a obdivuje všechny ty stavby, co se lidem podařilo na zemi vybudovat. Pohled z výšin je úžasným zážitkem a dá vám mnohem více než jen možnost vidět své obydlí shora. Každý by se měl aspoň jednou v životě proletět, změní vám to pohled na svět. Tak proč ne letos?

Způsobů, jak se dostat do vzduchu, je mnoho. Nebudeme teď uvažovat dopravní letadlo. Z toho máte sice poměrně hezký výhled, když se vám zadaří sedět u okýnka, nicméně zážitek není ani poloviční ve srovnání s jinými dostupnými možnostmi létání.

Milovníci adrenalinu by si měli skočit

Ne z mostu, nýbrž z letadla! Seskok padákem je naprosto jedinečným zážitkem, který vám vlije do žil značnou dávku adrenalinu. Všichni mají před prvním seskokem strach, i když zcela zbytečně – skáčete s instruktorem, a tak se vám nemůže nic stát. Při druhém pokusu už budete klidnější a natěšení na ten úžasný pocit plachtění vzduchem. Málokdo totiž zůstane u jednoho skoku.

Pro klidnější povahy je tu let balónem

Nejsou adrenalinové aktivity zrovna vaším šálkem kávy? Pak se do nich nenuťte. Jsou i jiné možnosti, jak vystoupat k výšinám a prohlédnout si krajinu pod sebou z trochu jiné perspektivy. K těm oblíbeným patří v posledních letech vyhlídkové lety balónem. Startuje se z čím dál více míst po celé ČR, takže budete mít pravděpodobně možnost prohlédnout si z výšky své rodné město, nebo dokonce i dům. Let balónem je opravdu nepopsatelnou zkušeností, avšak jedná se také o způsob letu, který je hodně ovlivňován počasím. Proto se často stává, že musí být první, někdy i druhý termín zrušen a letí se až na několikátý pokus. Počkat se však vyplatí, aspoň se budete více těšit.

Létá se celoročně, tak na nic nečekejte a objednejte si svůj termín. Proč by pro vás právě rok 2018 neměl být rokem, kdy se vydáte do oblak?

Podobné články