Vánoční ozdoby mohou vypadat opravdu různě

České vánoční ozdoby a ozdoby z celého světa jsou opravdu nesmírně pestré. I díky internetovým obchodům, jako je Glassor.cz si můžete zvolit dokonalou dekoraci nejen na vánoční stromek, a nejen pro vánoční čas. Jaké podoby mohou mít moderní vánoční ozdoby, a jak lze zpestřit jakoukoliv místnost domu v čas vánoční, při jiných svátcích a také ve chvílích klidu a pohody?

Bez zvonečku to nebude ono

Prvním příkladem tradiční vánoční ozdoby, která má navíc svou funkci, je oblíbený zvoneček. Je možné pověsit ho na stromek, ale také ho můžete použít v onu dlouho očekávanou chvíli, tedy při svolávání všech, co čekají nějaké ty dárky. V některých českých rodinách má vánoční zvoneček právě tuto funkci, existují ale zvonky různých druhů, od těch křehkých až po poctivé kovové.

Dekorace na stůl

Vánoční dekorace na stůl jsou ve spoustě domácností zcela nezbytné. Dotváří příjemnou atmosféru Vánoc v každé místnosti. Velkým trendem posledních let jsou adventní věnce, charakteristické čtyřmi svíčkami. I u této vánoční dekorace záleží na samotném tvůrci a každý adventní věneček může být originálem. Dalšími oblíbenými dekoracemi na stůl jsou:

  • Svícny
  • Zdobné nádoby
  • Různé vazby z jehličí
  • Ubrusy a ubrousky

Hvězdy a koule

Vánoční koule se řadí k  vánočním ozdobám, které se mohou stát základem výzdoby stromečku, zavěsit je ovšem můžete i na dveře, okno či třeba nad kuchyňskou linku. Vánoční hvězda na stromeček bude krásnou dominantou stromečku, můžete ji navíc sladit s koulemi tak, aby Vám ozdoby barevně ladily s celým interiérem.

Ozdoby se jmény

Víte, že na webu glassor.cz si můžete již poměrně dlouho před vánocemi objednat také vánoční ozdoby se jménem? Kupříkladu to můžou být klasické koule a nic nepokazíte ani se srdíčky ve vánočním pojetí.

Figurky

Vánoční figurky nelze vynechat, i ony se běžně umisťují na stromeček, jejich zavěšení je ovšem možné i na jehličí ve váze a podobně. Budou z nich mít radost nejen Vaše děti!

Skleněné ozdoby

Zaměřte se na originalitu a vyberte si jako vánoční dekorace skleněné ozdoby, nejlépe v setech. Vánoční skleněné ozdoby sety představují sady krásných koulí s vánoční špicí.

Podobné články