Čeká vás rekonstrukce střechy? Dobře si vyberte realizátora

Jednou z nejdůležitějších, a i nejnáročnějších částí celkové rekonstrukce domu bývá oprava střechy. Do střechy se svépomocí nepouští obvykle nikdo. Máte vhodného partnera pro svoji střechu?

Firma Střechy Novák rozhodně nepatří mezi malé firmy, které zvládnou pár zakázek za sezónu. Ročně společnost realizuje přes 300 nových střech. Nejde jen o střechy na rodinných domech. Firma rekonstruuje střešní pláště panelových domů a buduje luxusní podkrovní byty ve staré městské bytové zástavbě, která je velice atraktivním místem pro bydlení i pro firmy.

TIP: Střechy Praha – to je firma Střechy Novák.

Střechy mají svoji omezenou životnost. Jejich rekonstrukce je velice variabilní

Někdy měníme jenom krytinu, jindy ani tu ne a vyspravit potřebuje třeba jen střešní hydroizolace. Jindy je nutné jít hlouběji do struktury střešního pláště a podívat se na zoubek i krovům. Často jde o rekonstrukci kompletní, tedy i s výměnou již zmíněných krovů. Krovy mohou být napadeny hnilobou, nebo dřevokazným hmyzem. Nemusí rovněž odpovídat po statické stránce pro použití těžké střešní krytiny. Někdy též styl krovů nemusí umožňovat efektivní vestavění podkroví.

S čím vám pomůže firma Střechy Novák?

Oprava střechy je komplexním balíčkem prací, který zahrnuje posouzení stavu krovů a v případě potřeby jejich návrh, výrobu a výměnu. Vždy se mění střešní latě. Dále je třeba zajistit hydroizolaci, tepelnou izolaci i parozábranu. Nakonec se pokládá nová střešní krytina. Samozřejmostí jsou i veškeré související klempířské práce. Rekonstrukce střechy nabízená firmou Střechy Novák, to jsou střechy na klíč.

Firma nabízí pokrývačství, klempířství, tesařství, CNC výrobu krovů, nová střešní okna i nadkrokevní izolace. Jde o speciální polystyrénovou izolaci, která se pokládá na krokve (věší se na latě). Umožňuje zateplit podkroví bez zmenšování prostor i bez zakrývání trámoví v interiéru. Jde o oblíbený způsob zateplování podkroví v historických domech.

Podobné články