Kde v České republice seženete kvalitní kabelové příchytky?

Historie české firmy Schmachtl, prodejce produktů světových výrobců v oblasti elektrotechniky, elektroniky a strojírenství, sahá až do dob prvorepublikových. V dnešní době je firma Schmachtl mimo jiné prodejcem kvalitních pomůcek od rakouské firmy Schnabl a své produkty nabízí nově i na svém e-shopu.

Na webu Schnabl.cz zakoupíte příchytky na trubky, příchytky na kabely, upevnění pro kabelové kanály, upevnění pro ohebné trubky pod omítku, upevnění pro sádrokartóny, speciální upevnění, a také nářadí a pomůcky. Příchytky jsou na výběr pro jeden nebo více vodičů, tedy pro jediný kabel i kabelové svazky.

K dispozici jsou také upevňovací kolíky DSN, a speciální upevnění pro tepelné izolace DHI, pro armatury SBC nebo spojování Euro-Clipů ECV.

Kvalitní materiály

Produkty Schnabl jsou vyrobeny pouze z kvalitních recyklovatelných plastů jako polypropylen (PP) nebo akrylonitrilbutadienstyren (ABS) které jsou bezhalogenové a UV stabilní a vydrží široké rozmezí teplot od -20°C do +85°C.

Například Euro-Clip EC je vyrobena z ABS a spolu s univerzální upínací konzolou UVB splňuje například požadavky na uzavřenou svorku v tom smyslu, že zabraňuje prokluzu při montáži potrubí za vysokých teplot (deformace).

Plug-In technologie

Instalace s příchytkami Schnabl je mnohem rychlejší a pohodlnější ve srovnání s tradičními technikami díky patentované technologii Plug-In, která zajišťuje bezpečné upevnění s maximální vytahovací silou až 350 N.

Tento článek sponzorovala česká firma Schmachtl, prodejce kvalitních pomůcek pro elektrotechniky od značky Schnabl. Pro více informací navštivte e-shop Schnabl.cz.

Podobné články