Suť ze stavby může mít jednoduché řešení

Při stavbách i rekonstrukcích je zcela běžné, že vzniká velké množství suti a v takovém případě je potřeba vymyslet, kam s ní. Pokud se suť zanechá na pozemku, stane se neestetickou překážkou, která se později špatně odstraňuje. Nejvýhodnější možností je pronájem kontejneru a následný odvoz suti.

15Služba odvoz suti Vyškov vám umožní vyřešit problémy se sutí, nabízí ji firma Ing. Cetkovský a vzhledem k její ceně si ji může dovolit naprosto každý. Kontejnery mohou mít více využití, než si myslíte a jelikož se vám nabízí výběr z několika druhů kontejnerů, jsou vaše možnosti opravdu široké. Kontejnery mohou přepravovat nejen suť, ale i nebezpečné věci, vozidla, autovraky, stavební stroje nebo materiál na stavbu, který vám firma rovněž zajistí. Skvělou výhodou je fakt, že mají zákazníci 2 dny pronájmu kontejneru zcela zdarma. Kromě klasických kontejnerů jim jsou k dispozici i uzamykatelné, valníkové, velkoobjemové kontejnery i kontejnery s plachtou.

Možnost dopravy

Pokud plánujete stavbu, bourání či rekonstrukci, je vhodné si pronájem kontejneru nebo kontejnerovou dopravu včas zajistit, abyste byli na vše připraveni. Uzamykatelné kontejnery vám nabízí prostor pro uložení všech pracovních pomůcek a nástrojů, které si můžete na noc uzamknout a nebát se o jejich odcizení. Firma Ing. Cetkovský disponuje velmi levnou dopravou, která vám umožní nechat si převážet vše, co potřebujete a to za ty nejlevnější ceny. Díky tomu s firmou spolupracují nejen stavební firmy, ale i jednotlivci, kteří potřebují pomocnou ruku. K dispozici je vám mnoho nadstandardních služeb, jako vyklízení, demolice, doprava stavebního materiálu, likvidace suti aj. Pokud jste ještě nesehnali nikoho, kdo by vám pomohl s dopravou a pracemi kolem domu, neváhejte se na firmu Ing. Cetkovský obrátit.

Podobné články